whatsapp

BİZDEN HABERLER & BLOGLAR

Mersin Gezilecek Yerler

Mersin Gezilecek Yerler

Ülkemizin gezilip görülmesi gereken şehirlerinden olan Mersin görülmesi gereken yerler, katılmanız gereken etkinlik ve aktiviteler ile zengin bir şehirdir.  Mersin ile akdenizin güzellikleri, lezzetleri ve güneşi ile sizi yeterince tatmin edecektir. Mersin merkez ve merkeze uzak yerleri olduğu için 2 ye ayrılır. Mersinin görülmesi gereken yerleri farklı bölgel... Haberin Devamı..

Tarih: 24 Haziran 2020

Elazığ Günlük Araç Kiralama

Elazığ Günlük Araç Kiralama

Elazığ doğası ve manzara olarak insanı kendine hayran bırakan bir şehirdir. Gecesi bir başka gündüzü bir başka güzel olan bu şehir uğramadan geçilmicek denilicek kadar insanı kendine çekiyor. 3 tarafı göllerle çevrili bu nadide şehir dilediğiniz şekilde misafirlerine hizmet sunabilmektir. Yaz aylarında göl kenarında piknik yüzme tekne gezisi sunabildiği gibi kış ... Haberin Devamı..

Tarih: 24 Haziran 2020

Mersin Kiralama Hizmeti

Mersin Kiralama Hizmeti

Opal rent A Car olarak araç kiralama hizmetinde Elazığ'da Başlayan ve şimdide Mersin ile sizlerleyiz. Ülkemizin 4 mevsimde ayrı güzelliği bulunan sıcak iklime sahip nadide şehirlerimizden olan Mersin şehrin 4 bir yanını keşfedebilmeniz için Opal Rent A Car ile kiralama hizmetinden faydalana bilirsiniz. İş için Şehir içi Şehir dışı geziler tatil amaçlı olarak herz... Haberin Devamı..

Tarih: 3 Haziran 2020

Elazığ Araç Kiralama

Elazığ Araç Kiralama

Gurbettesiniz ve yılda 15 günlük bir izin hakkınız oluyor. Elazığ'a uçak yada otobüs bileti aldınız güzel bir tatil geçirmek istiyorsunuz fakat aracınız olmadığı için Elazığ'ın tadını çıkaramıcaksınız. Toplu taşıma araçları ile yazın sıcak günlerinde vakit geçirmemek için bir araca ihtiyaç duyucaksınız. Opal rent A Car Ailesi olarak Elazığ'da Araç kiralama yapman... Haberin Devamı..

Tarih: 3 Haziran 2020

mersin araç kiralama

mersin araç kiralama

OPAL Rent A Car olarak artık Mersin'deyiz. Elazığ'da araç kiralamanın güvenilir adresi OPAL artık Mersin'de de siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Kurumsal araç kiralama ağımızı her geçen gün büyüterek en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.... Haberin Devamı..

Tarih: 11 Mayıs 2020

Opal Rent A Car Neler Sunar

Opal Rent A Car Neler Sunar

Opal Neler Sunar Her Zaman En İyi Fiyatlar Elazığ Opal Kurumsal Araç Kiralamada her zaman en iyi fiyatları bulursunuz. Çünkü Opal, sıradan bir araç kiralama firması değildir. Tüm işimiz en yüksek verimlilik hedefi ile planlanmıştır, her zaman en iyi maliyetlerle çalışır, kaliteden taviz vermeden en uygun kiralama fiyatlarını üretiriz. Mükemmel Araçlar Araç fi... Haberin Devamı..

Tarih: 6 Mayıs 2020

Kaza Durumunda Yapılması Gerekenler

Kaza Durumunda Yapılması Gerekenler

KAZA DURUMUNDA YAPILMASI GEREKENLER Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek, OPAL Tam Destek Hattını 0 850 304 5413 no’lu telefondan aramalısınız ya da aracı kiraladığınız ofis yetkilileri ile irtibat kurmalısınız. ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR *Ekonomik sınıf araçlar için ; 22 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 2 yı... Haberin Devamı..

Tarih: 6 Mayıs 2020

Araç Kiralama Şartları

Araç Kiralama Şartları

Kullanıcı Bilgisi Kiraladığınız aracı yalnızca sözleşme ve teslimat formunda belirtilen kişi/kişiler kullanabilir. Sözleşmede belirtilmeyen üçüncü kişilerin, aracı kullanmaları halinde meydana gelebilecek hasarlarda, hiçbir hasar güvencesi geçerli değildir. Araç kullanıcı sayısını arttırabilmek için şubelerimizden, “Ek Sürücü” hizmeti satın alabilirsiniz. Bir ar... Haberin Devamı..

Tarih: 6 Mayıs 2020

Opal Rent A Car Avantajları

Opal Rent A Car Avantajları

Kaliteli hizmet Opal rent A Car olarak öncelikle insana ve insan yaşamına önem veriyoruz. Müşterilerimize ve ulusal ve uluslararası standartların gerektirdiği kurallara, yasalara ve yönetmeliklere uygun; güvenilirlik çerçevesinde hizmet sunarız. Ek Hizmetler Araç kiralarken ekstra hizmetlerimizlede sorunlara hızlı çözümler üretiriz. Bebek / çocuk koltuğu ya da... Haberin Devamı..

Tarih: 6 Mayıs 2020

Elazığ havalimanı araç kiralama

Elazığ havalimanı araç kiralama

Elazığ Havaalanı Opal Araç Kiralama Elazığ havaalanı 1040 yılında askeri amaçlı kurulmuş, daha sonra 1960 yılında ise sivil kullanıma sunulmuştur. Merkezde bulunan havalimanı birçok araç kiralama firmasına yer vermektedir. Elazığ'ın tarihi yerleri olan; kömürhan köprüsü, harput kalesi, elazığ kapalı çarşısı, harput buzluk mağrası ve çırçır çelalesi gibi ye... Haberin Devamı..

Tarih: 21 Mart 2019

 Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA Şförlü araç kiralamak istediğinizde firmamızdaki 2018 model kusursuz araçlar yola çıkacaktır. VIP serilerinin yüksek konforlu araçlarındandır. Elazığ'ın trafiğinden yüksek konforla akıp gitmek isteyen müşterilerimiz bu hizleti tercih edebilirler. Bu aracı 1-6 kişi için tavsiye etmekteyiz. Havaalanından şehir merkezlerine transfe... Haberin Devamı..

Tarih: 21 Mart 2019

Elazığ Havalimanı Transfer

Elazığ Havalimanı Transfer

ELAZIĞ HAVALİMANI TRANSFER Uçuş alanında sağlanan konforun varacağınız adrese kadar devam etmesi için Elazığ transfer hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.  Bu hava limanına ulaşım alanında firmamız istediğiniz noktalardan anında yolcularını alabiliyor ve uçuş saatiniz öncesinde hava limanında olmanızı sağlayabiliyor. KOLAY TRANSF... Haberin Devamı..

Tarih: 21 Mart 2019