whatsapp

BİZDEN HABERLER & BLOGLAR

Şoförlü Araç Kiralama

 Şoförlü Araç Kiralama

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Şförlü araç kiralamak istediğinizde firmamızdaki 2018 model kusursuz araçlar yola çıkacaktır. VIP serilerinin yüksek konforlu araçlarındandır. Elazığ'ın trafiğinden yüksek konforla akıp gitmek isteyen müşterilerimiz bu hizleti tercih edebilirler. Bu aracı 1-6 kişi için tavsiye etmekteyiz. Havaalanından şehir merkezlerine transfer işlemlerinde ekonomik ya da VIP konforunda hizmetler tercih edebilirsiniz. Uçak seyahatlerinde yakaladığınız konforu ve hızı tercih ettiğiniz Şöförlü araç kiralama hizmetleri ile devam ettirebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için çağrı merkezi numaralarından ulaşabilir ya da e-mail adresini kullanarak irtibat kurabilirsiniz. Rezervasyonlarınızı yolculuk saatinizden en az sekiz saat öncesinden yaptırmanız gereklidir.

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA SEÇENEKLERİ

Şoförlü araç kiralama yapmak isteyen misafirlerimiz için şu bilgileri paylaşmak isteriz. Araçlar 4, 8 saatlik ve günlük kiralama olarak şoförlü verilmektir.  Detaylı bilgi almak için 0546 233 65 23 numaralı telefondan veya Whatsapp iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Şoförlü olarak tercih edeceğiniz bu lüks araçlar ile 4, 8 saat arasında ya da günlük olarak kiralama taleplerinde bulunabilirsiniz. Şoförlü olarak tercih edeceğiniz bu hizmetlerle kişiye özel hizmetler bulabilmek mümkün olmaktadır. Elazığ bu alanda çok önemli merkez olmaktadır. Şehre her gün turistik, ticari ya da özel amaçlarla birçok birey gelmektedir. Şehirde daimi ikamet eden bireylerin yanında misafir olarak bulunan bireylerde kalabalık adına oldukça yoğun bir trafik oluşturmaktadır. Özel Şoförlü araç kiralama hizmetlerini tercih ederek ister şehir için ulaşım hizmeti alabilir, isterseniz de farklı noktalardan havalimanına transfer imkânları sunulabilir. Araçların kalkış saati uçuş planınıza ya da yetişmeniz gereken aktivitenize göre olacaktır. Bu nedenle yorgunluk gibi olumsuzluklar meydana gelmeyecektir.

KUSURSUZ HİZMET

Merkez şubemiz ELAZIĞ'dır. İstanbul, Mersin, İzmir ve Trazbon'da da teslim şubemiz vardır.  Daha detaylı bilgi almak için 0546 233 65 23 numaradan bize ulaşabilirsiniz. Havaalanında uçaktan indikten sonra karşılama hizmetlerinden faydalanarak sizi bekleyen transfer araçları ile istediğiniz adrese çok daha hızlı, güvenilir ve konfor özellikleri ile ulaşabilirsiniz.  Tercih ettiğiniz aracın klima gibi özellikleri bulunmuyorsa yol çekilmez hale gelebilir. Konforlu bir şekilde yolculuk yapmak için Şöförlü yada şoförsüz kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz.  Havaalanı transferi alanında tercih edilen sınıfının en üst düzey özelliklerdeki araçları ile çeşitleri davetlere katılmak, organizasyonlar düzenlemek ya da havaalanından otelinize ulaşmak çok kolay ve konforlu yolculuklar oluşturacaktır. Rezervasyon yaptırarak istediğiniz güzergâhlarda kiralama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Vito araç seçenekleri ile çok daha işlevsel özelliklerinden faydalanabilir ve yolculuklarınızın çok daha keyifli olmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmetleri en çok talep edenler arasında firmalar ve üst düzey yetkililer bulunmaktadır. Yurt içi ya da yurt dışından gelen misafirlerin havaalanında karşılanması için Şöförlü lüks araç kiralama hizmetleri tercih edilebilmektedir. Saatlik olarak kiralanabilen araçlar, günlük olarak ta kiralanabiliyor. Ya da şahıslar adına tahsis edilerek ihtiyaçlar bulunduğu sürece özel şoför tarzında hizmetler sunabilmektedir. Yüksek sınıf makama aracı olarak tercih edilebilen bu seçeneklerin firmalar dışında şahıslar için de tercih edilebilecek konfor, hız ve güven veren ulaşım imkanları olmaktadır.


Haber Tarihi: 6 Mayıs 2020