whatsapp

BİZDEN HABERLER & BLOGLAR

Opal Rent A Car Neler Sunar

Opal Rent A Car Neler Sunar

Opal Neler Sunar

Her Zaman En İyi Fiyatlar

Elazığ Opal Kurumsal Araç Kiralamada her zaman en iyi fiyatları bulursunuz. Çünkü Opal, sıradan bir araç kiralama firması değildir. Tüm işimiz en yüksek verimlilik hedefi ile planlanmıştır, her zaman en iyi maliyetlerle çalışır, kaliteden taviz vermeden en uygun kiralama fiyatlarını üretiriz.

Mükemmel Araçlar

Araç filomuzun tamamı en son model, düşük kilometreli tertemiz otomobillerden oluşur. Araçlarımız, her kiralamadan sonra özel kontrollerden geçirilir.

Kusursuz Hizmet

Elazığ Opal’dan otomobil kiraladığınız anda benzersiz bir rent a car deneyiminin kapılarını aralarsınız. Çünkü biz, tüm gücümüzle size ve sevdiklerinize sorunsuz bir yolculuk sunabilmek için çalışırız.

Güvenilir Kiralama

Opal’da şeffaflık temel ilkemizdir. Tüm maliyetleri aracınızı kiralarken bilirsiniz, kiralama sonrasında sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Elazığ Araç Kiralama

Elâzığ, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde Yukarı Fırat Havzasında bulunan, on bir ilçeden oluşan il. Konumu itibarıyla; ili doğudan Bingöl, kuzeyden Keban Baraj Gölü aracılığıyla Tunceli, batı ve güneybatıdan Karakaya Baraj Gölü vasıtasıyla Malatya illerinin tam ortasındadır. Elazığ da araç kiralama Tunceli, Bingöl, Malatya ve Diyarbakır gibi illere rahat ve konforlu gezi ve ulaşım imkanı sağlamaktadır. Elazığ’da araba kiralama hizmeti veren pek çok firma bulunmakla beraber, kiralama sonunda sürprizlerle karşılaşmamak için güvenilir markalardan araç kiralamanız tavsiye ediliyor. Şeffaf fiyat politikası ile rakiplerinden ayrılan Opal Kurumsal Araç Kiralama, müşterilerine Elazığ araç kiralama hizmetini en üst kalite düzeyinde sunar.

Elazığ’da oto kiralama talebinin en yoğun olduğu nokta Elazığ Havaalanı’dır. Opal Kurumsal Araç Kiralama, Elazığ Havaalanı’ndan araba kiralama taleplerinizi en uygun koşullarla karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Opal’dan Elazığ’da araba kiralarken uçuş numaranızı ve iniş saatinizi belirtmeniz iner inmez hiç kuyruk beklemeden aracınızı almanız için yeterlidir.

Elazığ ucuz araba kiralama için uygun bir şehir midir? Hem evet, hem hayır. Elazığ’da ucuz rent a car firmaları da bulunmaktadır, ama günün sonunda sürpriz yakıt maliyetleri veya sigorta cezalarının olmayacağını kimse garanti edemez. Bunun için Elazığ araba kiralama alternatifleri arasından bir seçim yaparken hem fiyata hem de hizmet kalitesine bakmak gerekmektedir. Opal, Elazığ’da araba kiralamanın doğru adresidir. Opal’dan araç kiraladığınızda sadece aracı alırken ve kullanırken değil, araçla işiniz bittikten sonra da bir sorun yaşamazsınız. Sizi Elazığ araba kiralama ofisimize bekliyoruz.


Haber Tarihi: 3 Haziran 2020