whatsapp

BİZDEN HABERLER & BLOGLAR

Opal Rent A Car Avantajları

Opal Rent A Car Avantajları

Kaliteli hizmet

Opal rent A Car olarak öncelikle insana ve insan yaşamına önem veriyoruz. Müşterilerimize ve ulusal ve uluslararası standartların gerektirdiği kurallara, yasalara ve yönetmeliklere uygun; güvenilirlik çerçevesinde hizmet sunarız.

Ek Hizmetler

Araç kiralarken ekstra hizmetlerimizlede sorunlara hızlı çözümler üretiriz. Bebek / çocuk koltuğu ya da aracı teslim aldığınız şubemizden başka bir noktaya geçiş yapıp oradaki hizmet noktalarımıza teslim etmek istediğinizde “ek hizmet” paketimizden faydalanabilirsiniz.

Son Model Araçlar

“seninmiş Gibi” mottomuzla yola çıktığımız hizmet anlayışında müşterilerimize asla kötü sürprizler yaşatmayız. Son model, kilometresi az; düzenli bakımı yapılan araçlarımızla aklınız ve gönlünüz ferah bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vites Seçeneği

Lüks ve ekonomik araçlarımızda farklı vites/şanzıman seçeneklerimizle istediğiniz aracı kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Ayrıca istediğiniz yakıtı tüketen aracı da çok kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Kolay Erişim

Genç ve dinamik bir kuruluş olmamız aklınızda kesinlikle herhangi bir soru işareti bırakmasın. Çünkü kurumsal yapımız farklı ve çözüm anlayışımız etkili olduğu Elazığ da şehir merkezi ve havalimanı olarak araç kiralama hizmetini sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz bizim için çok önemli ve size daima kulak vermek, sizlerle ilgilenmek en temek görevimiz. Herhangi bir sorun esnasında 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Haber Tarihi: 6 Mayıs 2020